Maden Sektörü Ödüllerini Aldı

Maden Sektörü Ödüllerini Aldı

MADEN SEKTÖRÜ ÖDÜLLERİNİ ALDI

Madencilik sektörünün büyük ödülleri sahiplerini buldu. 3 Ocak 2019 Perşembe Günü, Swiss Otel Bosphorus, İstanbul’da gerçekleştirilen organizasyonda madencilik sektöründeki trendler, iletişim stratejileri ve toplumsal fayda tartışılırken, gecenin sonunda maden sektörü temsilcileri ödüllerini aldı. 

Madencilik sektörünün önemli organizasyonlarından, Maden Sektörü Büyük Ödülleri ve Sektörel Vizyon Organizasyonu 3 Ocak günü, Swiss Otel Bosphorus’ta tüm gün yapılan etkinlikle gerçekleşti. Etkinliği Türkiye Cumhuriyeti Enerji Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve İstanbul Maden İhracatçıları Birliği sahiplenirken, açılış konuşmalarını Enerji Bakan Yardımcısı Sn. Mithat CANSIZ, İMİB Başkanı Sn. Aydın DİNÇER ve Sn. Dr. Dirk MATTEN yaptı.

Ayrıca Madenlerde Kamuoyu Algısı ve Sosyal Rıza Yönetimi sunumu ile Sevda GÜNER, maden sektörünün kitlesel iletişimi konusunda fikirlerini paylaştı.

Daha sonra, 2 oturum halinde geçen vizyon organizasyonunun birinci oturumunda, Madenlerde Finans ve Yatırım Yönetimi; Türkiye ve Dünya konusu işlendi. Bu oturumda konuşmacılar, BDDK Başkan Yardımcısı Sn. Muhammet Salih AĞAN, SPK Muhasebe Standartları Dairesi Başkanı Sn. Uğur YAYLAÖNÜ, Türk EXIMBANK Genel Müdürü Sn. Adnan Yıldırım, UMREK Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Mesut Soylu,  Nurol Holding CFO Sn. Kerim Kemahlı olurken, Sabah Gazetesi Ekonomi müdür ve Köşe Yazarı Sn. Şeref Oğuz moderatörlük görevini üstlendi.

Oturumların ikincisinin konusu ise Madenlerde Çevre ve İletişim; Türkiye ve Dünya olruken moderatörlük görevi Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sn. Hakan Güldağ oldu. Bu oturumdaki konuşmacılar şöyledi; Çevre ve Şehricilik Bakanlığı ÇED İzin ve Denetim Genel Müdür Yrd. Sn. Kemal DAĞ, TMDÇ Çevre Koordinatörü Prof.Dr Sn. Caner ZANBAK,  Altın Madencileri (AMD) Başkanı Sn. Hasan Yücel, Maden Jeologları Derneği Başkanı (MJD) Sn. Ahmet ŞENTÜRK.

Programın son bölümünde, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Fatih DÖNMEZ’in telefon bağlantısıyla başlayan ödül töreninde, maden sektöründeki ödüller sahiplerini buldu. Sayın Bakan, konuşmasında bu ödüllerin hem firmaların başarılarını sürdürmeleri hem de diğer firmalara ilham vermeleri açısından büyük ehemmiyete sahip olduğunu söyledi. Ayrıca DÖNMEZ, 2018’in sektör için hem kamu nezdinde hem de sektörel anlamda çok önem arz ettiğini ve müspet gelişmelere sonuç verdiğini belirtti. 

2. Organizasyon için Hazırlıklar Başladı

2. Organizasyon için Hazırlıklar Başladı

Maden Sektörü Büyük Ödül Töreni ve Sektörel Vizyon Organizasyonu, hız kesmeden hazırlıklarına devam ediyor.

Detaylı İncele
Maden Sektörü Ödüllerini Aldı

Maden Sektörü Ödüllerini Aldı

3 Ocak 2019 Perşembe Günü, Swiss Otel Bosphorus, İstanbul’da gerçekleştirilen organizasyonda madencilik sektöründeki trendler, iletişim stratejileri ve toplumsal fayda tartışılırken

Detaylı İncele
Ays İletişim Mental Tanıtım